خرم آن روز کز این منزل ویران بروم

راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب

من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت

رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

چون صبا با تن بیمار و دل بی‌طاقت

به هواداری آن سرو خرامان بروم

در ره او چو قلم گر به سرم باید رفت

با دل زخم کش و دیده گریان بروم

"نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی

تا در میکده شادان و غزل خوان بروم"

به هواداری او ذره صفت رقص کنان

تا لب چشمه خورشید درخشان بروم

تازیان را غم احوال گران باران نیست

پارسایان مددی تا خوش و آسان بروم

ور چو حافظ ز بیابان نبرم ره بیرون

همره کوکبه آصف دوران بروم

.

.

.

روازی عجیبی رو میگذرونممیگم عجیب فک نکنی که الکی میگما.واقعا عجیب،مخصوصا شبا.یه حال و هوای نا آشنایی دارم.نه که بدا.تهش حس خوب داره حتی!!!!میگم عجیب واسه همینه دیگه.یه کلمه می نویسم،ده بار پاکش می کنم.نمی دونم،بلد نیستم حسمو بیارم رو صفحه.ببین خودمم یه جوری شدم.اصن همه چی یه جوری شده.ببین،اصن انگار با سرعت خیلی کم.اصن اسلوموشن طور همه چی داره تغییر می کنه.ببین الکی نمیگمابه دلم افتاده.یعنی ببین ته دلمم روشنه.پارسال و پیرارسال اینطوری نبودماصن تو که غریبه نیستی،هیچ وقت تو این سالا اینطوری نبودم.یه حس نزدیک بودن دارم در عین دورررری.و تو باورت نمیشه اگه بدونی از چه فاصله ای حرف میزنم و از چه دوری ای میگم!!!!!!!!و شاید نفهمی که چه حسی داره که مثلا کف حیاط خونتون نشسته باشی و ماه و نگاه کنی،ماه دووور دووور ازت،توام دووووری هااا ولی در عین دور بودن یه جوری نزدیکی که انگار دستتو دراز کنی میتونی بگیریش تو مشتت و خواب نباشه حتی!!ببین.پارسال من بعد عید به دلم افتاده بود که اون مسئله ختم به خیر میشهمن کم تلاش کردم/اصن نکردم.ولی توکل کرده بودم به خودش.ببین اصن به دلم افتاده بود پارسال خوب تموم میشه.و شدببین از اونیم که فکر میکردم بهتر شد حتیببین من تو مغزمم نمی گنجید که همچین اتفاقی بیافته ولی افتاد.ولی امسال فقط از بابت اون مسئله دلم روشن نیستبشه یا نشه.به هرحال "مجبور"میشم قناعت کنم به همین ولی ببین حسم این نیست اصنببین نزدیکه.می دونم.یه جایی همینجاهاسهمین دور و بر.من حسش می کنم.ولی ببین من بازم توکل کردم به خدا.من حس خوبی دارم این روزا.من دلم روشنه به اومدن دوتاشون :)

فقط میگم این چهار ماه ختم به خیر شه.خستگیا تموم شه.من بمونم و من بمونم و من بمونم و. 

:)

الهی که به امید تو ✨♥️✨

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آبکاری طلا و جواهر نمونه دانش مایه حیات جانهاست. آموزشی Brittany برنامه و بازی روغن زیتون بکر شباهنگ آی تی کانال و گروه تلگرام Matt منبع بزرگ کتاب های الکترونیکی و صوتی